Kumasi

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kumasi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Golden Bean Hotel, Golden Tulip Kumasi City ve Four Villages Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kumasi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kumasi otelleri

en düşük 421 TL
en düşük 797 TL

Yolcular Kumasi için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (7)
Summer Wilms
Summer WilmsFremantle
6.01.2017

It can be chaotic but visiting this city's market is an unforgettable experience. Be wary of touts - you can wander about the place yourself if you're just there to check it out. You will need assistance if you're looking for something specific though. As with most crowded places in Africa, you'll want to minimize the valuables you take in with you but don't let this discourage you from going because a visit to the market can be an exciting, interesting, and fun outing.

Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
24.06.2014

intresting place a lot to see by walking around, colorful, nearly no nightlife, bars

Emmanuel
EmmanuelKumasi
6.01.2017

Kumasi is the capital city of the Ashanti region, a very important and historical centre for Ghana. Tradition is held very high in Kumasi and blends very well with modernity. There is a wide range of attractions in Kumasi. The Manhyia Palace, the seat of the King of Ashanti and members of the royal family is situated in the northern part of the city.

Ali Rahman
Ali RahmanKumasi
6.01.2017

i have been here since birth

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 220 TL ile Haziran ayıdır. Kumasi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 440 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 288 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 255 TL tutarından %11 daha fazladır.
Kumasi şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,2°C/66,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 21,8°C/71,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Haziran olup, ortalama 10,8°C/51,4°F sıcaklığa sahiptir.
Kumasi (KMS) (3,87 km), Kumasi şehrine en yakın havaalanıdır.

Gana seyahati planlayın