Gunjur

23 Nis 2019 - 24 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gunjur şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Pelka House, BIRDNEST GARDEN LODGE & RESTAURANT ve Santana Beachclub yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gunjur konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gunjur otelleri

en düşük 409 TL
en düşük 644 TL
en düşük 1.212 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 212 TL ile Eylül ayıdır. Gunjur şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 455 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 364 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 350 TL tutarından %3 daha fazladır.
Banjul (BJL) (21,82 km), Gunjur şehrine en yakın havaalanıdır.

Gambiya seyahati planlayın