Vaasa

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Vaasa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Scandic Waskia, Hotel Astor ve Original Sokos Hotel Royal Vaasa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Vaasa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Vaasa otelleri

en düşük 617 TL
en düşük 767 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 586 TL ile Mayıs ayıdır. Vaasa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.068 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 647 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 685 TL tutarından %5 daha azdır.
Vaasa şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,4°C/39,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,0°C/69,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -9,1°C/15,6°F sıcaklığa sahiptir.
Vaasa (VAA) (9,19 km), Vaasa şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın