Turku

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Turku şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ruissalo Spa Hotel, Kultaranta Resort ve Scandic Plaza Turku yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Turku konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Turku otelleri

en düşük 760 TL
en düşük 1.016 TL
en düşük 1.076 TL

Yolcular Turku için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Gurme Seyahatseverler
7,5
Outdoor Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (8)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
13.06.2016

Turku is the ancient capital and easygoing city on Finland’s southwest coast. Dating from the end of the 13th century, Turku is the oldest city in the country and home to the well-preserved Turku Castle. It's the largest surviving medieval building in Finland and acts as a national monument. Turku is only two hours from Helsinki.

Joseph Coureur
Joseph CoureurNew York City
6.01.2017

I liked Turku well enough. It was my first stop in Portland, so I mostly caught up on sleep and walked around without much of an agenda.

Sarah Lang
Sarah LangNovato
6.01.2017

As the oldest city in Finland, Turku is now a modern city rich in both history and beauty. Cafes, shops, and pubs line the manicured banks of the Aura River throughout the city center. The city's history comes alive during the medieval marketplace that takes place during summer weekends, while naval buffs will enjoy the Maritime Museum (Forum Marinum) located at the port year round. Watch out for special events and exhibitions during Turku's reign as the European Capital of Culture through the end of 2011.

Cris D.G
Cris D.G
25.07.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 594 TL ile Mayıs ayıdır. Turku şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 827 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 715 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 693 TL tutarından %3 daha fazladır.
Turku şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 7,8°C/46,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 19,9°C/67,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -4,7°C/23,5°F sıcaklığa sahiptir.
Turku (TKU) (7,25 km), Turku şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın