Tampere

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tampere şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Dream Hostel & Hotel Tampere, Holiday Inn Tampere - Central Station ve Solo Sokos Hotel Torni Tampere yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tampere konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tampere otelleri

en düşük 822 TL
en düşük 1.222 TL

Yolcular Tampere için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,8
Gezginler
7,5
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (8)
Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
12.05.2015

Not touristy at all, Tampere is a pleasant city with enough sites to keep you busy for a day. But most of all you're here to see a Finnish city, and life here. Excellent opportunity to visit a public sauna on the edge of town by the lake.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
12.10.2014

According to some counts, Finland's second largest city, Tempere was an industrial giant, known for its paper and textile factories. Today most of the factories have been converted to shopping malls or office buildings. The best way to enjoy Tampere is to simply start at the train station and start walking, keeping your eyes open.

Rachel S
Rachel SBerlin
7.03.2013

Tampere is a very walkable, picturesque Finnish city that doesn't get close to the amount of tourism that Helsinki, two hours away, receives. If you're already on the southwest coast of Finland, it's worth checking out.

joshua
joshua
6.01.2017

Actually there is not much to see

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 671 TL ile Eylül ayıdır. Tampere şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 897 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 709 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 745 TL tutarından %5 daha azdır.
Tampere şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 4,4°C/39,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,2°C/72,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -10,2°C/13,6°F sıcaklığa sahiptir.
Tampere (TMP) (3,99 km), Tampere şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın