Sotkamo

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sotkamo şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Aurinkokunta Holiday Homes, VillaVuokatti ve Vuokatin Aateli Villas yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sotkamo konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sotkamo otelleri

en düşük 321 TL
en düşük 355 TL
en düşük 770 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 718 TL ile Ekim ayıdır. Sotkamo şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.869 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 890 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 965 TL tutarından %8 daha azdır.
Kajaani (KAJ) (37,6km), Sotkamo şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın