Punkalaidun

20 Ara 2019 - 21 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Punkalaidun şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kutala Cottage, Hotel Ackas ve Majatalo & Ravintola Villa Emilia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Punkalaidun konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Punkalaidun otelleri

en düşük 338 TL
en düşük 493 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 470 TL ile Ekim ayıdır. Punkalaidun şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 857 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 652 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 629 TL tutarından %3 daha fazladır.
Tampere (TMP) (51,63 km), Punkalaidun şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın