Mikkeli

23 Tem 2019 - 24 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mikkeli şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Home Harrila, Holiday Home Riihiniemi (raudanniemi) ve Holiday Home Rasiranta yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mikkeli konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Mikkeli otelleri

en düşük 769 TL
en düşük 1.825 TL
en düşük 2.401 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 558 TL ile Ocak ayıdır. Mikkeli şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 816 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Temmuz ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 651 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 677 TL tutarından %3 daha azdır.
Mikkeli şehrinde Temmuz ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,5°C/61,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,0°C/71,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -11,5°C/11,3°F sıcaklığa sahiptir.

Finlandiya seyahati planlayın