Kurikka

4 Nis 2020 - 5 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kurikka şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Helmin Kortteeri, Kalliomajat ve Ilmajoen Kestikartano yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kurikka konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 627 TL ile Şubat ayıdır. Kurikka şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 707 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 675 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Kurikka şehrinde Mart ayı için beklenen ortalama sıcaklık -2,4°C/27,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,6°C/70,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -9,5°C/14,9°F sıcaklığa sahiptir.
Seinäjoki-Ilmajoki (SJY) (23,66 km), Kurikka şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Vaasa (57,56 km)

Finlandiya seyahati planlayın