Kajaani

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kajaani şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Scandic Kajanus, Hotel Kajaani ve Original Sokos Hotel Valjus Kajaani yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kajaani konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kajaani otelleri

en düşük 1.057 TL
en düşük 1.553 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 692 TL ile Kasım ayıdır. Kajaani şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.031 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 700 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 800 TL tutarından %14 daha azdır.
Kajaani şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,4°C/36,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 20,6°C/69,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -14,5°C/5,9°F sıcaklığa sahiptir.
Kajaani (KAJ) (6,33 km), Kajaani şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın