Harjavalta

5 Nis 2020 - 6 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Harjavalta şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Raumanlinna, Hotel CityHovi ve Ahlströmin Ruukki Noormarkku yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Harjavalta konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 458 TL ile Aralık ayıdır. Harjavalta şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 707 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 627 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 576 TL tutarından %8 daha fazladır.
Harjavalta şehrinde Mart ayı için beklenen ortalama sıcaklık -1,5°C/29,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,7°C/71,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -8,1°C/17,4°F sıcaklığa sahiptir.
Pori (POR) (24,54 km), Harjavalta şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın