Biliran Island

19 Kas 2019 - 20 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Biliran Island şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında GV Hotel - Naval, GV Hotel - Catbalogan ve Biliran Paradise Sea Houses (HH) yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Biliran Island konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Biliran Island otelleri

en düşük 152 TL

SSS

Biliran Island şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,7°C/81,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 32,4°C/90,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 23,3°C/73,9°F sıcaklığa sahiptir.
Ormoc (OMC) (52,71 km), Biliran Island şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Calbayog (61,47 km) Tacloban (61,80 km)

seyahati planlayın