Siquijor

22 Mar 2019 - 23 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Siquijor şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Casa Paliton, Vangie Guesthouse ve SunnySide bed & bar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Siquijor konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Siquijor otelleri

en düşük 307 TL
en düşük 1.172 TL
en düşük 1.472 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 129 TL ile Ağustos ayıdır. Siquijor şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 186 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 150 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 156 TL tutarından %3 daha azdır.

Filipinler seyahati planlayın