Rosario

27 Şub 2020 - 28 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Rosario şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında SCJ Batangas Modern Apartment, 4V’s Luxury Guesthouse at Pontefino Batangas ve Heart OF Batangas City - Pontefino Homes yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Rosario konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 284 TL ile Ocak ayıdır. Rosario şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 355 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 331 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 324 TL tutarından %2 daha fazladır.

Filipinler seyahati planlayın