Rosario

3 Mar 2020 - 4 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Rosario şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mahal Kita Drive Inn, Grami Hotel ve One Serenata Hotel Bacoor yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Rosario konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 270 TL ile Nisan ayıdır. Rosario şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.476 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 912 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 721 TL tutarından %20 daha fazladır.
Ninoy Aquino International (MNL) (20,55 km), Rosario şehrine en yakın havaalanıdır.

Filipinler seyahati planlayın