Luzon Is

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Luzon Is şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Central Park Tower Resort, Boomerang Hotel ve Jo Carter's Hotel & Suites yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Luzon Is konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Luzon Is otelleri

en düşük 274 TL
en düşük 507 TL

Yolcular Luzon Is için ne diyor?

9,8
Gece Hayatı Severler
6,9
Lüks Seyahatçiler
6,9
Maceraperest Yolcular
5,9
Gurme Seyahatseverler
5,9
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (14)
Ben  Dede
Ben Dede
3.03.2019

Good time is guaranteed with warm, helpful and excellent English speaking locals. This city is famous especially for the nightlife. Small place and people know each other. After a night out you will have a few good friends not because you have money because you have time and you will spend with them. They simply like foreigners and You don’t need to spend fortune to have good time with those people.

geminitraveller
geminitravellerQuezon City
8.01.2017

A highly urbanized city located in central Luzon. It is the former home of the Clark Air base said to be the largest American base in the world. It has its own international airport and is primarily popular for its culinary and entertainment outlets including a booming nighlife.

Caroline Carlos
Caroline CarlosSan Jose
6.01.2017

The city itself is ok, but hang out at the various resorts and country clubs, and you'll have a good time. There's Mimosa, which I believe was the first one, and a new one pops out every few years, such as Fontana and Clearwater. International ex-pats are known to live and run businesses here.

Reynaldo  Briones
Reynaldo Briones
21.06.2019

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 195 TL ile Kasım ayıdır. Luzon Is şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 218 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 195 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 208 TL tutarından %6 daha azdır.
Luzon Is şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,8°C/82,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 34,6°C/94,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 21,6°C/70,9°F sıcaklığa sahiptir.
Luzon Clark International (CRK) (5,95 km), Luzon Is şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Subic Bay (52,82 km)

Filipinler seyahati planlayın