San Fernando

20 Mar 2019 - 21 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre San Fernando şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Daniela's Place Apartelle, Swiss Chalet ve Hotel V yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak San Fernando konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 175 TL ile Mart ayıdır. San Fernando şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 240 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 196 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 211 TL tutarından %7 daha azdır.

Filipinler seyahati planlayın