Imus

15 Ara 2019 - 16 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Imus şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Marginia Rooms, Swerti Place Las Piñas ve Hive Manila Guesthouse and Apartments yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Imus konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Imus otelleri

en düşük 262 TL
en düşük 539 TL
en düşük 1.158 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 228 TL ile Ocak ayıdır. Imus şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 380 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 296 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Imus şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,3°C/81,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 34,3°C/93,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 24,1°C/75,4°F sıcaklığa sahiptir.
Ninoy Aquino International (MNL) (12,53 km), Imus şehrine en yakın havaalanıdır.

Filipinler seyahati planlayın