Dumaguete

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dumaguete şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The U Pension, Dumaguete, The Flying Fish Hostel ve La Fusiòn Garden Resort yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dumaguete konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dumaguete otelleri

en düşük 280 TL
en düşük 478 TL
en düşük 162 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 95 TL ile Ocak ayıdır. Dumaguete şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 174 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 166 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 157 TL tutarından %5 daha fazladır.
Dumaguete (DGT) (4,83 km), Dumaguete şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Bohol–Panglao International (62,37 km)

Filipinler seyahati planlayın