Alaminos

26 Kas 2019 - 27 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Alaminos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Villa Angelica Resort, FNT Transient House ve Villa Lourdes yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Alaminos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Alaminos otelleri

en düşük 115 TL
en düşük 126 TL
en düşük 253 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 245 TL ile Eylül ayıdır. Alaminos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 364 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 305 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 285 TL tutarından %6 daha fazladır.
San Fernando (SFE) (59,94 km), Alaminos şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Baguio (72,30 km)

Filipinler seyahati planlayın