Dauis

29 Şub 2020 - 1 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dauis şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Analoren Beach Cottage Rental, Steffi's Place ve Youyu Ocean House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dauis konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dauis otelleri

en düşük 293 TL
en düşük 1.793 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 158 TL ile Haziran ayıdır. Dauis şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 404 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 174 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 207 TL tutarından %18 daha azdır.
Bohol–Panglao International (TAG) (6,45 km), Dauis şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Dumaguete (64,79 km)

Filipinler seyahati planlayın