Calatagan

4 Mar 2020 - 5 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Calatagan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında La Solana Suites And Resort, Chateau Royale Sports And Country Club ve Club Balai Isabel Hotel Batangas yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Calatagan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Calatagan otelleri

en düşük 545 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 326 TL ile Temmuz ayıdır. Calatagan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 430 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 366 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 380 TL tutarından %3 daha azdır.
Calatagan şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 26,3°C/79,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Mayıs olup, ortalama 32,9°C/91,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 22,3°C/72,1°F sıcaklığa sahiptir.
Lubang (LBX) (57,04 km), Calatagan şehrine en yakın havaalanıdır.

Filipinler seyahati planlayın