Gondar

4 Mar 2020 - 5 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gondar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Lammergeyer, Kino Hotel ve Inn of the Four Sisters yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gondar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gondar otelleri

en düşük 322 TL
en düşük 390 TL

Yolcular Gondar için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,6
Maceraperest Yolcular
7,4
Outdoor Meraklıları
6,8
Gezginler
6,2
Modayı Belirleyenler
Üye değerlendirmeleri (10)
Muluken Girma
Muluken GirmaAddis Ababa
24.05.2017

Gondar was the capital of Ethiopia in the 17th and 18th Century AD. It is famous for its Imperial Castle Compound (UNESCO World Heritage Site), and the beautiful church of Debre Birhan Sillassie. Entrance to visit the castles is about 10 US Dollars for foreign.visitors.

Ali Syed
Ali SyedCidde
2.09.2015

Worth a trip if you are in Ethiopia - I would recommend a drive, at least one way to appreciate the beautiful landscape. Its near Lake Tana and Simien Mountains. City is in the highlands (2000m +) so weather is v nice and walk around the royal enclosure is v interesting.

Anisha Shah
Anisha ShahLondra
23.11.2013

This was once the epicentre of the Ethiopian empire. Royal castles dominate the landscape; venture into the Royal enclosure. Most impressive is Fasilidas Castle –the late King Fasil established Gondar as a powerful cultural & religious centre. Within it, lies ‘Fasilidas Bath' which is filled for the annual Timket Festival and highlight of the Ethiopian calendar.

Sam Litvin
Sam LitvinSan Diego
20.12.2012

In the north of Ethiopia, exists the previous capital complete with a castle, markets, places to hike and Jewish villages.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 382 TL ile Nisan ayıdır. Gondar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 525 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 438 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 456 TL tutarından %4 daha azdır.
Gondar şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,8°C/60,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Mart olup, ortalama 22,1°C/71,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 11,1°C/52,0°F sıcaklığa sahiptir.
Gondar (GDQ) (10,91 km), Gondar şehrine en yakın havaalanıdır.

Etiyopya seyahati planlayın