Aksum

31 Eki 2019 - 1 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Aksum şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Armah Hotel, Nyala Hotel ve Hotel Delina yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Aksum konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 104 TL ile Aralık ayıdır. Aksum şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 319 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 104 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 132 TL tutarından %26 daha azdır.
Aksum şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,4°C/57,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 17,6°C/63,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama 8,3°C/46,9°F sıcaklığa sahiptir.
Aksum (AXU) (0,99 km), Aksum şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Indaselassie (48,15 km)

Etiyopya seyahati planlayın

Aksum ve çevresi