Tartu

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tartu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında V Spa & Conference Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tartu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tartu otelleri

en düşük 451 TL
en düşük 808 TL

Yolcular Tartu için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
7,5
Outdoor Meraklıları
7,4
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,4
Sağlıklı Yaşam
6,3
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (12)
Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
6.01.2017

Tartu is a university town, home to Estonia's national university, Tartu University, which was established in 1632, making it one of northern Europe's oldest universities. The town has university buildings scattered throughout and a beautiful river alongside it. By Estonian standards it is a large town but it is still small enough to explore on foot.

Francis Tapon
Francis TaponSan Francisco
6.01.2017

When you're here, make sure you Estonia’s most beloved signature food: kama. Although Finns also eat kama (they call it talkkuna), it’s impossible to find kama anywhere else on this planet. Kama is a finely milled powder made of roasted barley, oats, peas, and rye. Imagine bread crumbs put through a coffee grinder—that’s similar to kama. We ate it in the traditional way: we swirled it in some kefir. It’s not sweet, although some like to add sugar to it. I ate it with yogurt almost every day in Estonia.

Jack Stones
Jack Stones
23.11.2018

the old soviet human biology museum. lots of bits of bodies in jars!

Merili Rammo
Merili Rammo
6.01.2017

my homecity ,so many things to do

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 331 TL ile Mart ayıdır. Tartu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 954 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 376 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 420 TL tutarından %11 daha azdır.
Tartu şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,1°C/43,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 23,0°C/73,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -7,4°C/18,7°F sıcaklığa sahiptir.
Tartu (TAY) (7,18 km), Tartu şehrine en yakın havaalanıdır.

Estonya seyahati planlayın

Tartu ve çevresi