Lahat

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lahat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Grand Sigma, Daksina Villa Private Pagaralam ve Jav Front One Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lahat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lahat otelleri

en düşük 209 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 99 TL ile Aralık ayıdır. Lahat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 205 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 127 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 144 TL tutarından %13 daha azdır.
Lahat şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,6°C/81,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Eylül olup, ortalama 32,9°C/91,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 22,7°C/72,9°F sıcaklığa sahiptir.
Pagar Alam (PXA) (30,01 km), Lahat şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Pendopo (68,33 km)

Endonezya seyahati planlayın