Tarakan

14 Ara 2019 - 15 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tarakan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Swiss-Belhotel Tarakan ve Airy Lingkas Ujung Yos Sudarso 11 Tarakan yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tarakan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tarakan otelleri

en düşük 413 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 114 TL ile Kasım ayıdır. Tarakan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 371 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 152 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 181 TL tutarından %18 daha azdır.
Tarakan şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,5°C/77,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Kasım olup, ortalama 29,2°C/84,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 21,1°C/70,0°F sıcaklığa sahiptir.
Tarakan (TRK) (8,11 km), Tarakan şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Tanjung Selor (58,13 km)

Endonezya seyahati planlayın

Tarakan ve çevresi