Jakarta Pusat

4 Şub 2020 - 5 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

1 gece, 2 yetişkin, 1 oda için toplam fiyat
Varsa yerel vergiler hariç tüm vergiler ve masraflar dahildir.
Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Jakarta Pusat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Six Degrees, Golden Boutique Hotel Angkasa ve Hotel Borobudur Jakarta yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Jakarta Pusat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Jakarta Pusat otelleri

en düşük 186 TL
en düşük 303 TL
en düşük 602 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 179 TL ile Nisan ayıdır. Jakarta Pusat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.476 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ocak ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 303 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Halim Perdana Kusuma Jakarta (HLP) (10,03 km), Jakarta Pusat şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Soekarno-Hatta Jakarta (23,74 km)

Endonezya seyahati planlayın