San Salvador

22 Mar 2019 - 23 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre San Salvador şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Lonigo, Hotel Armonía Hostal ve Suites & Apartments San Benito - Zona Rosa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak San Salvador konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı San Salvador otelleri

en düşük 350 TL
en düşük 493 TL
en düşük 850 TL

Yolcular San Salvador için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,8
Outdoor Meraklıları
8,7
Ailece Seyahat Edenler
8,4
Gezginler
7,5
İş İçin Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (34)
Soe Gu
Soe Gu
10.12.2018

El Salvador is a hidden gem too hard to pass by. The country itself is full of beautiful beaches, amazing hiking spots like El Boqueron, and the food is unforgettable (Love their sea food, pupusas and shaved ice!!)! The people are very kind, always willing to help you. I loved my time here so much.

Liza Prado
Liza PradoDenver
6.01.2017

I love San Salvador. It's not necessarily the prettiest city, but it's got a intellectual bohemian vibe that's hard to find anywhere else. There are fantastic museums, a great bar and music scene, film houses and artsy coffee shops, and just an all-around interesting and interested population. This is a definite go-to stop in Central America.

Michael Sanders
Michael SandersBirleşik Devletler
25.03.2017

El Salvador is beautiful. Although it is a poor country, it is filled with wonderful people. Many businesses have armed guards and this is unsettling at times but it keeps violent crime down. Drivers are crazy. Eat a papoosa from a street vender and try it with whatever sauces are available, fantastic

Candy McGlynn-Bilow
Candy McGlynn-BilowKingston
6.01.2017

Very hot and dry climate, and lovely people. DeCameron Salinitas is excellent.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 279 TL ile Mayıs ayıdır. San Salvador şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 314 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 293 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.

El Salvador seyahati planlayın