Santa Isabel

6 Mar 2020 - 7 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Santa Isabel şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Inti Kamari, Departamentos Mama Su (GARDEN) ve Hostal Achik Wasi yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Santa Isabel konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 350 TL ile Ocak ayıdır. Santa Isabel şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 573 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 461 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 468 TL tutarından %1 daha azdır.
Cuenca (CUE) (58,40 km), Santa Isabel şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Machala (74,18 km) Santa Rosa (74,45 km)

Ekvador seyahati planlayın