Quito

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Quito şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Rio Amazonas, Hotel Boutique Plaza Sucre ve Barnard Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Quito konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Quito otelleri

en düşük 265 TL
en düşük 350 TL
en düşük 463 TL

Yolcular Quito için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,0
Tarih Meraklıları
6,7
Outdoor Meraklıları
6,7
Gezginler
6,1
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (58)
Waldo Uribe
Waldo Uribe
21.01.2019

Prueben el ceviche, el encocado de camarón, los chocolates pacari y el café Vélez

Lauren Baker
Lauren BakerBedford
4.06.2017

Quito is a stunning juxtaposition of old and new with something to offer any visitor - from the winding streets of the historic center to the trendy new bars and nightclubs and adventure in the surrounding mountains.

Rebecca Adventure Travel
Rebecca Adventure TravelQuito
16.05.2017

The city of Quito is also listed on the UNESCO World Cultural Heritage list. It was founded in the 16th century on the ruins of an Inca city and it stands at an altitude of 2,850 m. Quito is the second most populated city in Ecuador with approximately 2 million people after Guayaquil with approximately 2.5 million. Quito has the biggest and most well preserved historical center in South America giving it a diverse cultural heritage. This city is definitely one of the most interesting and beautiful in the continent.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
10.02.2017

Quito was on my bucket list since the time I saw photos of Quito Old Town and its architecture. I got to visit for the first time this past May 2016 and loved it.

SSS

Quito şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 299 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 299 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 286 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 299 TL fiyatından %5 TL daha fazladır.

Ekvador seyahati planlayın