Ibarra

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ibarra şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostal del Rio, El Balcon de los Reyes ve AyaPuma Wasi yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ibarra konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 205 TL ile Ocak ayıdır. Ibarra şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 553 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 276 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 306 TL tutarından %10 daha azdır.
Ibarra şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,1°C/53,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 17,6°C/63,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ağustos olup, ortalama 6,6°C/43,9°F sıcaklığa sahiptir.
Tulcan (TUA) (66,96 km), Ibarra şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Quito (68,26 km)

Ekvador seyahati planlayın