Sønderborg

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sønderborg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Two-Bedroom Holiday Home in Sydals 2, Three-Bedroom Holiday home in Broager 2 ve Nine-Bedroom Holiday Home in Sydals yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sønderborg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sønderborg otelleri

en düşük 782 TL
en düşük 1.134 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 417 TL ile Haziran ayıdır. Sønderborg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 857 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 827 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 691 TL tutarından %16 daha fazladır.
Sønderborg şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,8°C/51,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 20,4°C/68,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 0,8°C/33,4°F sıcaklığa sahiptir.
Sønderborg (SGD) (5,62 km), Sønderborg şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Kiel (63,42 km) Odense (71,22 km)

Danimarka seyahati planlayın