Frederiksværk

24 Kas 2019 - 25 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Frederiksværk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında GOGGE's HUS, Bergliot Bed & Breakfast ve Sirius House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Frederiksværk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Frederiksværk otelleri

en düşük 397 TL
en düşük 371 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 623 TL ile Kasım ayıdır. Frederiksværk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 2.180 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 660 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 827 TL tutarından %25 daha azdır.
Frederiksværk şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 5,3°C/41,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,6°C/72,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -0,5°C/31,1°F sıcaklığa sahiptir.
Kopenhag Roskilde (RKE) (43,78 km), Frederiksværk şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Kopenhag (55,78 km) Ängelholm Helsingborg (63,31 km)

Danimarka seyahati planlayın