Dragør

5 Mar 2020 - 6 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dragør şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Comfort Hotel Vesterbro, Hotel Ansgar ve CPH Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dragør konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 780 TL ile Aralık ayıdır. Dragør şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.671 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 1.257 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.163 TL tutarından %7 daha fazladır.
Dragør şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,5°C/34,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,1°C/71,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -1,1°C/30,0°F sıcaklığa sahiptir.
Kopenhag (CPH) (2,31 km), Dragør şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Kopenhag Roskilde (33,15 km) Malmö Sturup (45,22 km)

Danimarka seyahati planlayın