Lvliang

7 Nis 2020 - 8 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lvliang şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Xindu Business Hotel, Huangjin Shuian International Hotel ve LV Liang Kinley Boj Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lvliang konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lvliang otelleri

en düşük 253 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 114 TL ile Nisan ayıdır. Lvliang şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 392 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 196 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 220 TL tutarından %11 daha azdır.
Lüliang (LLV) (10,49 km), Lvliang şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın