Ghardaia

19 Kas 2019 - 20 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ghardaia şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Residence DES Deux Tours ve Belveder Ghardaia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ghardaia konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ghardaia otelleri

en düşük 387 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 268 TL ile Haziran ayıdır. Ghardaia şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 684 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 558 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 460 TL tutarından %17 daha fazladır.
Ghardaia şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 16,2°C/61,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 40,8°C/105,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 5,8°C/42,4°F sıcaklığa sahiptir.
Ghardaia (GHA) (16,98 km), Ghardaia şehrine en yakın havaalanıdır.

Cezayir seyahati planlayın

Ghardaia ve çevresi