Hřensko

20 Nis 2019 - 21 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hřensko şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ferienheim Kuckuckswinkel - Familiensuite Marlene, Haus Hohlfeld ve Penzion Vlasta yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hřensko konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Hřensko otelleri

en düşük 1.584 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 401 TL ile Kasım ayıdır. Hřensko şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 862 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 454 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 500 TL tutarından %10 daha azdır.
Hřensko şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,9°C/48,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,6°C/74,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -2,8°C/27,0°F sıcaklığa sahiptir.
Dresden (DRS) (43,99 km), Hřensko şehrine en yakın havaalanıdır.

Çek Cumhuriyeti seyahati planlayın