N'Djamena

5 Şub 2020 - 6 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre N'Djamena şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Le Pilotis yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak N'Djamena konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı N'Djamena otelleri

en düşük 1.054 TL
en düşük 398 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 610 TL ile Mayıs ayıdır. N'Djamena şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 819 TL ile Nisan ayıdır.
Geçen yıl Ocak ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 780 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
N'Djamena şehrinde Ocak ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,5°C/74,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 41,5°C/106,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 14,9°C/58,8°F sıcaklığa sahiptir.
N'Djamena (NDJ) (3,48 km), N'Djamena şehrine en yakın havaalanıdır.

Çad seyahati planlayın

N'Djamena ve çevresi