Yangon

20 Eki 2019 - 21 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yangon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Loft Hotel Downtown Yangon, Rose Garden Hotel ve Hotel G Yangon yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yangon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yangon otelleri

en düşük 212 TL
en düşük 380 TL
en düşük 659 TL

Yolcular Yangon için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,0
Ruh Dinginliği Arayanlar
8,7
Maceraperest Yolcular
8,4
Gezginler
6,7
Tek Başına Kadın Yolcu
Üye değerlendirmeleri (77)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
20.02.2019

Burma / Myanmar'a açılan kapı Yangon, Asya'daki en büyüleyici şehirlerden biri. Lütfen ülkeye gitmeden önce ülkenin karşı karşıya olduğu haberlere ve insan hakları sorunlarına dikkat edin, ancak oraya vardığınızda insanların büyük olasılıkla güzel olacağını unutmayın. Keşfederek birkaç gün geçirin ve Shwedagon Pagoda'yı kaçırmayın! Buraya seyahat eden bir kadın olarak kendimi çok güvende hissettim.

Scott Stone
Scott StoneNew York City
16.12.2016

Yangon hala çok zengin bir "eski dünya" Asya hissine sahip. Birmanya halkı çok sıcak. Şehirdeki pazarları ve elbette Budistlerin en kutsal sitelerinden biri olan inanılmaz Swedgon Paya'yı seviyorum. . . Binlerce pırlanta ve diğer değerli taşlarla süslenmiş 325 feet yüksekliğindeki tür, bir tür tapınaktan biridir.

Georgina Iraheta
Georgina IrahetaAtina
9.05.2017

Başlangıçta Bangladeş'te mi yoksa Myanmar'da mı olduğumu bilmiyordum. Yangon çılgın bir yer ama açık fikirli olarak gelirseniz yakında çekiciliğini bulacaksınız.

Matthew Crompton
Matthew CromptonSidney
6.01.2017

Kolayca Myanmar'daki en iyi bağlı yer olsa da, tozlu, düzensiz Yangon hala yoldan uzaklaştığını düşünüyor. Muhteşem Shwedagon Pagodası hariç, unutulmaz manzaraları olmayan, ancak ilginç arka sokakları ve lezzetli çay evi kültürü (bir balık mohinga ve bazı şeker hastalığına neden olan tatlı Birmanya çayı var), zamanınızı bir geceye değer kılacak bir yer haline getiriyor. eğer daha fazla değilse.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 194 TL ile Eylül ayıdır. Yangon şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 521 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 231 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 278 TL tutarından %20 daha azdır.
Yangon şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 17,8°C/64,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 21,9°C/71,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Mayıs olup, ortalama 3,9°C/39,0°F sıcaklığa sahiptir.
Yangon (RGN) (11,89 km), Yangon şehrine en yakın havaalanıdır.

Burma seyahati planlayın