Prome

21 Nis 2019 - 22 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Prome şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sweet Guest House, Hotel 3D ve Nway Htway Yeik Motel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Prome konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Prome otelleri

en düşük 91 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 113 TL ile Mayıs ayıdır. Prome şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 234 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 151 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 163 TL tutarından %7 daha azdır.

Burma seyahati planlayın