Nyaungu

27 Şub 2020 - 28 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Nyaungu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eden Motel - 1, New Large Golden Pot ve Shwe Nadi Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Nyaungu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Nyaungu otelleri

en düşük 244 TL
en düşük 615 TL
en düşük 1.435 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 173 TL ile Ağustos ayıdır. Nyaungu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 229 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 197 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Nyaungu şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,9°C/57,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 23,5°C/74,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Nisan olup, ortalama 5,8°C/42,4°F sıcaklığa sahiptir.
Nyaung-u (NYU) (2,79 km), Nyaungu şehrine en yakın havaalanıdır.

Burma seyahati planlayın