New Bagan

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre New Bagan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Arthawka B & B, Kyaw Hotel ve Mingalar Hotel Bagan yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak New Bagan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı New Bagan otelleri

en düşük 241 TL
en düşük 513 TL
en düşük 1.054 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 174 TL ile Ağustos ayıdır. New Bagan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 253 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 213 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Nyaung-u (NYU) (9,35 km), New Bagan şehrine en yakın havaalanıdır.

Burma seyahati planlayın