Naypyidaw

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Naypyidaw şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Grand Amara Hotel, Emerald Palace Hotel ve Kempinski Hotel Nay Pyi Taw yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Naypyidaw konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Naypyidaw otelleri

en düşük 229 TL
en düşük 256 TL
en düşük 462 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 240 TL ile Aralık ayıdır. Naypyidaw şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 293 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 271 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Naypyidaw Airport (NYT) (4,59 km), Naypyidaw şehrine en yakın havaalanıdır.

Burma seyahati planlayın