Heho

8 Nis 2020 - 9 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Heho şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Amazing Nyaung Shwe, Royal Inlay Hotel ve Hotel Brilliant yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Heho konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Heho otelleri

en düşük 241 TL
en düşük 829 TL
en düşük 936 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 163 TL ile Nisan ayıdır. Heho şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 319 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 212 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 228 TL tutarından %7 daha azdır.
Heho şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 3,0°C/37,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 6,1°C/43,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Mart olup, ortalama 1,4°C/34,5°F sıcaklığa sahiptir.
Heho (HEH) (4,39 km), Heho şehrine en yakın havaalanıdır.

Burma seyahati planlayın