Bobo Dioulasso

14 Nis 2020 - 15 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bobo Dioulasso şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hôtel L'Auberge, Villa Rose ve Villa Bobo yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bobo Dioulasso konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Bobo Dioulasso otelleri

en düşük 385 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 124 TL ile Temmuz ayıdır. Bobo Dioulasso şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 215 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 157 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Bobo Dioulasso şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 31,3°C/88,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Mart olup, ortalama 37,2°C/99,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 20,0°C/68,0°F sıcaklığa sahiptir.
Bobo Dioulasso (BOY) (3,68 km), Bobo Dioulasso şehrine en yakın havaalanıdır.

Burkina Faso seyahati planlayın

Bobo Dioulasso ve çevresi