Yanbolu

4 Tem 2019 - 5 Tem 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yanbolu şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Guest House Zarkova Kushta, Hadjigergy's Guest House ve The House With the Vine Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yanbolu konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yanbolu otelleri

en düşük 99 TL
en düşük 128 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 161 TL ile Aralık ayıdır. Yanbolu şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 191 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Haziran ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 169 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 167 TL tutarından %1 daha fazladır.
Yanbolu şehrinde Haziran ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,6°C/70,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,9°C/85,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -1,2°C/29,8°F sıcaklığa sahiptir.

Bulgaristan seyahati planlayın