Pazarcık

19 May 2019 - 20 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pazarcık şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Holiday Inn PLOVDIV, Hotel Intelcoop ve Hotel Rai yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pazarcık konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pazarcık otelleri

en düşük 127 TL
en düşük 185 TL
en düşük 354 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 177 TL ile Mayıs ayıdır. Pazarcık şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 400 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 200 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 226 TL tutarından %12 daha azdır.
Filibe (PDV) (44,93 km), Pazarcık şehrine en yakın havaalanıdır.

Bulgaristan seyahati planlayın