Burgaz

31 Eki 2019 - 1 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Burgaz şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Primoretz Grand Hotel & Spa, Aqua Hotel ve House Coffe yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Burgaz konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Burgaz otelleri

en düşük 249 TL
en düşük 453 TL
en düşük 798 TL

Yolcular Burgaz için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Outdoor Meraklıları
7,1
Maceraperest Yolcular
6,9
Doğa Tutkunları
6,6
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (28)
Анна Степанова
Анна Степанова
12.03.2019

Все было прекрасно. Море, солнце, песок. Морепродукты, фрукты. Что ещё нужно для счастья

fillipa tr
fillipa trСевлиево
17.02.2015

Arkutino beach is part of the preserved area of river Ropotamo, near Burgas, Bulgaria. The beach is covered with sand lilies - protected species. You may make awesome beach trekking - walk through the dunes, swim in the sea, jump off the cliffs.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.12.2014

This is nice port city on the Black Sea. Still needs some work but much better than Romania and they are building. The railway station has free internet. Nice area for shopping with no traffic.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
18.06.2014

Burgas is at the extreme western end of the Black Sea and is one of Bulgaria's biggest ports. I was here on a border run from Turkey with my wife in 2008. Aside from wandering the two main streets, which have a few handsome turn of the century buildings colored pastel shades, and walking along the beach (where it's impossible to get away from the sight of cranes and tankers), there wasn't a whole lot to do.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 193 TL ile Ekim ayıdır. Burgaz şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 297 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 208 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 252 TL tutarından %20 daha azdır.
Burgaz şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,0°C/58,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 27,2°C/81,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,1°C/34,0°F sıcaklığa sahiptir.
Burgaz (BOJ) (8,81 km), Burgaz şehrine en yakın havaalanıdır.

Bulgaristan seyahati planlayın