Francistown

26 Kas 2019 - 27 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Francistown şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Limpopo Guest House, Hardrock Guest House ve Crown Guesthouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Francistown konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Francistown otelleri

en düşük 736 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 342 TL ile Ekim ayıdır. Francistown şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.003 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 372 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 507 TL tutarından %36 daha azdır.
Francistown şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 25,7°C/78,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 33,2°C/91,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 5,8°C/42,4°F sıcaklığa sahiptir.
Francistown (FRW) (2,22 km), Francistown şehrine en yakın havaalanıdır.

Botsvana seyahati planlayın